info@mpetrade.sk
+421 948 086 757
Rybná 5560/69, 919 34 Biely Kostol

O SPOLOČNOSTI

MPE TRADE je

Sme mladá rodinná firma, ktorá však svojimi dlhodobými skúsenosťami v obalovom segmente , flexibilitou a servisom dokáže napĺňať požiadavky súčasnej rýchlej doby.

Neviete ako na to? Čo tam nalepiť? Ako by to malo vyzerať? Do čoho to zabaliť? Ako zvýrazniť to, čo je pre Vás podstatné? Prípadne máte iné nezodpovedané otázky? Tak budeme radi, ak ju položíte nám a spolu určite nájdeme odpoveď, ktorá bude tešiť tak Vás ako aj nás.

Naše heslo „Rastieme s Vami„ sa snažíme podporiť neustálym rozvíjaním činností, ktoré smerujú k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb a v ponúknutí optimálnych riešení na mieru.

Z vlastnej skúsenosti vieme ponúknuť produkty, služby a servis, pre malých, stredných či veľkých zákazníkov tak, aby vynikla jedinečnosť Vášho produktu.

Ak hľadáte riešenie, návrh, odpoveď alebo len lepšiu cenovú ponuku na Vašu etiketu, kartón, darčekové balenie, fólie, lepiace pásky či letáky tak budeme radi ak nás budete kontaktovať a my Vám skúsime dokázať, že to čo tu píšeme nie sú len prázdne slová, ale možná lepšia spoločná budúcnosť.

Tak neváhajte a vyskúšajte nás telefonicky na čísle 0948/086757 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

MÁTE ZÁUJEM
O NAŠE SLUŽBY

Kontaktujte nás. Dohodnite si s nami stretnutie.

+421 948 086 757

+421 949 118 394

info@mpetrade.sk

Copyright MPE TRADE s.r.o. 2019, web a seo: fg Ateliér Trnava